b.janc@qualityproducts.pl

T 00 48 68 2684200

Tarnowo 1

64-611 GOŚCIEJEWO

Routebeschrijving / kaart

Logo CNC QUALITY PRODUCTS SP. Z o.o.

CNC QUALITY PRODUCTS SP. Z o.o.

Tarnowo 1

64-611 GOŚCIEJEWO

POLAND

T 00 48 68 2684200

E b.janc@qualityproducts.pl

Routebeschrijving / kaart

  • CNC QUALITY PRODUCTS SP. Z o.o.

      Firma CNC QUALITY PRODUCTS SP. Z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze zatrudni

kierowców

do przewozu towarów w systemie 2/1 na terenie Beneluxu, Niemiec, Wielkiej Brytanii i Francji – naczepy typu „Walking Floor”.

 

Wymagania:
  • Prawo jazdy kat. C+E
  • Karta kierowcy
  • Ważne badania psychologiczne

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Stałe wynagrodzenie oraz pakiet benefitów socjalnych

Kierowca Międzynarodowy (Zielona Góra – Lubuskie)

Każdy nowozatrudniony kierowca zostaje zapoznany z systemem obiegu dokumentacji w firmie, a także panującymi w niej zasadami. Swoją pierwszą trasę odbywa w obsadzie dwuosobowej pod okiem doświadczonego kolegi, aby poznać trasę i zobaczyć, jak w praktyce funkcjonuje nasze przedsiębiorstwo.

Ponadto pracujemy w systemie pracy 2/1, co oznacza, że każdy kierowca dwa tygodnie spędza w trasie oraz jeden tydzień w domu. Dodatkowym atutem jest transport głównie po krajach Europy Zachodniej. W związku z charakterem świadczonych usług pracujemy 365 dni w roku, w tym także w święta Bożego Narodzenia, Nowy Rok oraz Wielkanoc. Za pracę w dni świąteczne kierowca otrzymuje dodatkowo bonusy pieniężne, a w miarę możliwości również świąteczny posiłek.

Wynagrodzenie każdego kierowcy zatrudnionego w QP wypłacane jest terminowo do 10 dnia każdego miesiąca. Składa się ono z trzech części: płacy podstawowej, premii oraz diet. Ponadto nasza firma przestrzega przepisy BHP, co oznacza, że każdy kierowca rozpoczynając pracę otrzyma od nas ubranie robocze, obuwie, płaszcz przeciwdeszczowy itp.

Każdy kierowca może także skorzystać z dodatkowego ubezpieczenia grupowego.

Zachęcamy do nadsyłania aplikacji.

 

Obejrzyj spot o naszej firmie

Formulaire de demande

NOTA! Veuillez accepter la clause suivante: Je donne mon accord pour le traitement de mes données personnelles par CNC QUALITY PRODUCTS SP. Z o.o. sarl pour le recrutement (conformément à la loi du 29/08/1997 relative à la protection des données personnelles JO N° 133, pos. 883). Je certifie que les données transmises sont vraies et honnêtes.

Merci d’avoir rempli le formulaire,

il a été envoyé au service du personnel.

Entreprise Flotte Organisation Walking Floor Contact