b.janc@qualityproducts.pl

T 00 48 68 2684200

Tarnowo 1

64-611 GOŚCIEJEWO

mapa / dojazd

Logo CNC QUALITY PRODUCTS SP. Z o.o.

CNC QUALITY PRODUCTS SP. Z o.o.

Tarnowo 1

64-611 GOŚCIEJEWO

POLAND

T 00 48 68 2684200

E b.janc@qualityproducts.pl

mapa / dojazd

  • CNC QUALITY PRODUCTS SP. Z o.o.

Do dyspozycji naszych kontrahentów oddajemy 30 ciągników siodłowych takich marek jak DAF oraz MAN wraz ze specjalistycznymi naczepami typu „Walking Floor”.

Nasz park spełnia europejskie normy bezpieczeństwa oraz ochrony środowiska EURO 4, EURO 5, jak również EURO 6. Dodatkowo każde auto wyposażone jest w system łączności satelitarnej GPS, który umożliwia stałą kontrolę nad przewożonym ładunkiem oraz zwiększa jego bezpieczeństwo. Wykorzystywany przez nas tabor jest odpowiednio wyposażony oraz serwisowany.Serwis naszych aut mieści się w Moerdijku w Holandii. Wszelskie usterki, wymiany części oraz przygotowanie aut do przeglądów technicznych, wykonywane są w naszym warsztacie. Ponadto nasza firma dba o jego ciągły rozwój i modernizację, aby odpowiadać na rosnące wymagania klientów oraz aby zapewnić bezpieczeństwo powierzonego nam ładunku.

Specjalizujemy się głownie w przewozach kompostu. Do tego celu wykorzystujemy naczepy typu „Walking Floor”, których głównym atutem jest możliwość przewozu towarów przestrzennych oraz możliwość samozaładunku oraz samorozładunku. Do państwa dyspozycji oddajemy 30 naczep o ładowności do 90 m3. Głównym ładunkiem jaki przewozimy jest kompost, jednak przyjmujemy również inne zlecenia na przewóz towarów, które wymagają wykorzystania naczep z systemem „Walking Floor", tj.: zboże, wióry, papier, pasze, IVC, gips.

Entreprise Flotte Organisation Walking Floor Contact