b.janc@qualityproducts.pl

T 00 48 68 2684200

Tarnowo 1

64-611 GOŚCIEJEWO

mapa / dojazd

Logo CNC QUALITY PRODUCTS SP. Z o.o.

CNC QUALITY PRODUCTS SP. Z o.o.

Tarnowo 1

64-611 GOŚCIEJEWO

POLAND

T 00 48 68 2684200

E b.janc@qualityproducts.pl

mapa / dojazd

  • CNC QUALITY PRODUCTS SP. Z o.o.

Firma transportowa CNC QUALITY PRODUCTS SP. Z o.o.

 

CNC QUALITY PRODUCTS SP. Z o.o. Sp. z o.o. (QP) to firma świadczącą usługi transportowe powstała w roku 2004. W początkowym okresie swej ponad 10-letniej działalności firma transportowa CNC posiadała dwóch udziałowców: AMCO B.V. oraz Quality Champ Beheer, jednak z dniem 1 kwietnia 2011 r. AMCO przejęła udziały Quality Champ Beheer i stała się jedynym właścicielem firmy CNC QUALITY PRODUCTS SP. Z o.o. Sp. z o.o. Firma AMCO jest częścią grupy kapitałowej C4C Holding B.V.

Głównym odbiorcą naszych usług jest firma CNC Grondstoffen B.V. eksportująca większą część swojej produkcji. Specjalizacją CNC QP jest transport kompostu z Holandii do Polski, jak również Wielkiej Brytanii, Niemiec, Belgii, Włoch, a także Francji. Nie jest to jednak jedyny obszar naszej działalności, gdyż firma transportowa QP zajmuje się ponadto przewozem ładunków sypkich takich jak zboże, wióry, papier, pasze, IVC czy gips. Do szczególnie delikatnych produktów zaliczyć możemy przerośnięty kompost, który wymaga warunków wysoce higienicznych, a jego transport nie powinien przekraczać 24 h.

Swoją działalność firma rozpoczynała posiadając dwa zestawy ciągników siodłowych z naczepami typu „Walking Floor”. Wraz z rozwojem przedsiębiorstwa tabor powiększał się i na dzień dzisiejszy QP posiada już 30 ciągników siodłowych wyposażonych w naczepy typu „Walking Floor”. Posiadamy ciągniki marek MAN oraz DAF, a każdy pojazd wyposażony został w system GPS. Flota jest regularnie serwisowana i modernizowana. Wierzymy również, iż prężny rozwój firmy pozwoli nam w niedalekiej przyszłości stopniowo powiększać tabor.

To, co wyróżnia naszą firmę to przede wszystkim profesjonalizm zespołu (na który składa się obecnie przeszło 50 pracowników), sprawny system zarządzania oraz wysoki poziom świadczonych usług. Celem QP jest maksymalne zadowolenie Klienta przy jednoczesnej minimalizacji kosztów transportu, a także wykonywanie zleconej usługi na jak najwyższym poziomie. Jest to możliwe dzięki doświadczonemu i wykwalifikowanemu zespołowi kierowców, nowoczesnej flocie spełniającej normy bezpieczeństwa, a także pracy opartej o dedykowane rozwiązania (do planowania transportu używamy autorskiego programu Mercurius DC).

W trosce o środowisko naturalne nasz park spełnia nie tylko kryteria bezpieczeństwa, ale także surowe normy ochrony środowiska: EURO 4, EURO 5 oraz EURO 6.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

 

Opinie o nas
Firma Praca Flota Organizacja Walking Floor Kontakty